ENGLISHSLOVAK

Beh o pohár festivalu HORYZONTY

Krátke vyhodnotenie podujatia mojimi očami:

Napriek tomu, že to bol 0-tý ročník podujatia, musím povedať, že sa vydaril. Určite bol ovplyvnený mojou nemožnosťou venovať sa príprave viac, nakoľko som bol pred pretekmi 3 týždne služobne odcestovaný, ako mi organizáciu znepríjemnilo vytopenie bytu a následná nutná rekonštrukcia, ktorá zďaleka nie je tak na konci ako 0-tý ročník nášho behu.

Mal som okolo seba šikovných ľudí, ktorí mi pomohli s označením trate, boli pri zapisovaní pretekárov, meraní časov a neviem čo ešte... No v tomto som videl ešte moju nevyzretosť pri organizovaní pretekov. Veľa som si toho „dal na hlavu“ a chvíľkami som nestíhal. Ale bolo to dobré poučenie do budúcnosti. Určite bude do budúcich ročníkov /snáď/ potrebné zaobstarať komentátora, čo by nebol problém ani tohto roku, lenže...lenže som sa zabudol pripomenúť a nemal som elektriku... :o)

Prejdem od organizácie k pretekom a pretekárom. Trochu som sklamaný z malej účasti v detských kategóriách. 27 bolo dosť málo, ešteže prišla partia zblúdilých ďeťúreniec počas balenia sa a ... A srdce nemohlo odmietnuť pohľady detí s chuťou odbehnúť si tých pár metríkov. Z pôvodného zámyslu, nechať ich bežať len 100m ma odhovorili samotné decká a bežali to, čo mali stanovené v propozíciách 400m. A ich radosť a rozžiarené očká pri preberaní balíčka so sladkosťami bola tá najväčšia odmena pre mňa za to, že ma zdržali na štvrťhodinku pri balení. Hlavný pretek na 4,4km splnil očakávania. Počítal som s počtom 40, bežalo ich 43. Takže môžem byť len spokojný. A spokojní boli aj oni. Aspoň podľa vyjadrení na stránke www.beh.szm.sk:

„dedo Kucharík
Durikam perfektné preteky v Trenčíne v sobotu 14.11 obálkovy môžu závidieť a organizátori (nemyslím všetkých) nech sa prídu pozrieť ako sa značí trať,pretože zablúdiť nemohol nikto dedo Kucharík

Peter reaguje:
Aj ja sa pripajam k chvale 0-teho rocnika behu v Trencine, bolo to fakt perfektne organizacne zvladnute podujatie, super trat a este aj fotak v tombole bol prijemnym prekvapenim :) Prajem organizatorom vela elanu pri priprave aj dalsich rocnikov!

Tomič reaguje:
Lubo, Pišta tam bol a povedal: Nedalo sa zablúdiť˝. Super preteky,organizačne zvládnuté,milí ludia.2010 Galanta príde do Trenčína

JozefD reaguje:
Chvaly na beh su na fore uz spominane, takze verim, ze sa stretneme aj o rok. Este raz diky za pekny beh. „

Takže týmito vyjadreniami určite vzrástla chuť na organizovanie aj ďalšieho ročníka tohto behu.

Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí mi pomohli, aby toto podujatie bolo také aké bolo. Marke Dutkovej, od kroku, kedy ma oslovila, či by som niečo podobné v rámci festivalu dobrodružných filmov HORYZONTY nespravil až po ....toho čo mi pomohla by bolo na ďalších 5 strán, no na pohár pre víťaza nesmiem zabudnúť :o) ...Vďaka patrí aj všetkým sponzorom podujatia, či už za finančnú výpomoc, alebo aj vecnú, veď radosť z výhry fotoaparátu bola nefalšovaná a malá pozornosť zn.Saucony bola iba ukážkou toho, že náš beh si cení účasť každého pretekára a u nás vyhráva ten, kto si príde zabehnúť, nielen víťaz.

Dúfam, že budem môcť zorganizovať aj ďalšie ročníky tohto behu a už dnes sa teším na stretnutie s Vami.

Riaditeľ Behu o pohár festivalu dobrodružných filmov
Ing.Juraj Hudák

Napísané v Trenčíne dňa 18.11.2009

VÝSLEDKY BEHU O POHÁR FESTIVALU HORYZONTY

 
motiv