ENGLISHSLOVAK

HoryZonty - Máte fotku?

...sem s ňou!

Že nemáte? –Tak choďte a foťte!

O tom, že fotíte radi a dobre, nás presviedčate každý rok. Preto nebuďte skromní a nehanbite sa pochváliť úlovkami svojich fotoobjektívov. Určite sa medzi nimi nájde nejeden kráľovský.

Skúste si už na svojich potulkách po svete či Slovensku predstaviť, ako sa pri vašej fotografii pristavujú stovky návštevníkov nášho festivalu... Ako sa nadchnú, zamyslia, zasnívajú alebo pousmejú nad vtipným nápadom...

Hľadajte dobré zábery a podeľte sa s nami o to, čo vás očarilo a na čo nechcete zabudnúť. My vám na oblátku ponúkame dôstojný priestor na reprezentáciu vašich fotografií priamo na mieste konania festivalu a, samozrejme, aj šancu zaujať odbornú porotu a vyhrať jednu z hodnotných cien. Okrem toho sme sa tento rok v zmysle hesla: „Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa!“, rozhodli vyžrebovať a oceniť aj jedného „nevýherného“ účastníka „Čestnou cenou účasti“! Takže, neváhajte a posielajte nám svoje fotografie! Šancu získať odmenu za svoju námahu má každý, kto nám do 11.10.2009 pošle svoje fotografie.

Fotke zdar!

motiv